Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /usr/home/cmsmedia/domains/tanie-stronki.pl/public_html/includes/menu.inc).

Czym jest serwis Tanie-Stronki.pl

Tanie-Stronki.pl to serwis stworzony przez firmę CMSmedia, który ma na celu przedstawić Państwu ofertę tworzenia stron www dla małych i średnich firm. Tanie wcale nie znaczy źle wykonane - lata doświadczeń w branży pozwoliły nam na sprecyzowanie oferty dzięki której zyskują Państwo w pełni profesjonalną i w 100% funkcjonalną stronę internetową. Stronę która jest miła i łatwa w odbiorze przez Państwa przyszłych klientów. Twoja strona www za 99 zł wcale nie musi wyglądać jak witryna sprzed 10 lat. Do tworzenia naszych stron wykorzystujemy najnowsze technologie oraz rozwiązania graficzne. Znamy potrzeby naszych klientów co pozwala nam przy niskim budżecie stworzyć niepowtarzalną stronę internetową. Dodatkowe usługi takie jak pozycjonowanie i linki sponsorowane pomogą Państwa stronie www zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych i pozyskać nowych klientów.

 

O firmie CMSmedia

CMSmedia realizuje projekty od 2003 r.

Tworzymy i dostarczamy najnowsze rozwiązania na rynek usług internetowych. Nasze umiejętności poparte są wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach grafiki komputerowej oraz programowania dla potrzeb internetu, dzięki czemu nasze produkty i usługi są zawsze najwyższej jakości. Specjalizujemy się we wdrożeniach systemu CMS Drupal oraz jako nieliczne firmy w Polsce jesteśmy członkiem Drupal Association i tym samym wspieramy rozwój Drupala.

Wspieramy Drupala

Jako nieliczni w Polsce dbamy o rozwój Drupala.

drupal

Nasze umiejętności

Wdrożenia CMS Drupal (95%)
PSD to HTML (90%)
Responsive Web Design (95%)
Indywidualne projekty (95%)
Skórki Drupala (90%)